Hlavní strana

Vítejte na stránkách chaty Lom

Vážení přátelé chaty Lom, milí pravidelní a věrní hosté, milí hosté budoucí,

s potěšením si Vám dovoluji oznámit, že od 1. prosince roku 2016 má vaše oblíbená chata Lom novou majitelku. Budu chatu Lom sama provozovat a snažit se dělat vše pro to, abyste se zde cítili příjemně a chtěli se vracet. Zároveň budu vděčná za vaše hodnocení a nápady, které pomohou vylepšovat prostředí i poskytované služby.

Děkuji vám za vaši stávající i budoucí přízeň, budu se těšit na setkání s vámi a srdečně vás zvu krkonošským: „PŘIJĎTE POBEJT!“.

Lenka Jakovcová

Chata LOM se nachází v krásném a klidném prostředí Dolních Míseček. Od střediska Horních Míseček je vzdálena zhruba 800m, nejbližší lyžařský vlek je vzdálen 50m.

Je to jedna z nejstarších chalup v lokalitě, která prošla částečnou rekonstrukcí. Díky své poloze a atmosféře je ideálním místem jak pro zimní, tak i pro letní dovolenou. Je určena pro návštěvníky, kteří nehledají luxusní ubytování v hotelech, ale romantické ubytování s atmosférou a za přijatelnou cenu. Zároveň jsme schopni uspokojit náročné návštěvníky a poskytnout ubytování hotelového typu ve zrekonstruovaných a prostorných pokojích s vlastní koupelnou a krásným výhledem, které jsou umístěny ve 2. patře naší chaty.

Doprava je možná vlastním autem nebo i autobusem, autobusová zastávka je vzdálena 15 min pěší chůzí.

Chata Lom

Comments are closed