Letní dovolená Krkonoše

Přijeďte si k nám odpočinout


pokochejte se krásnou krajinou Krkonoš, uvařte si jídlo co vám chutná a dělá dobře. Chata LOM je romantické místo pro letní dovolenou s dětmi v Krkonoších nebo vaší dovolenou na horách se psem

Proč je chata LOM ideálním místem pro vaší letní dovolenou v Krkonoších?

  • Naše chata v Krkonoších je správným místem pro ubytování větších skupin jako jsou školy v přírodě, cyklistické oddíly zájmová sdružení a všichni ti kdo si chtějí vařit v plně vybavené kuchyňce. Chata LOM má kapacitu 45 lůžek a proto je vhodná jako apartmán nebo celá chata k pronájmu 
  • Máte speciální požadavky na stravu? Jste vegetariáni, vegani, vitariáni (příznivci Raw stravy) nebo bezlepková stravy? Dobře se u nás najezte. Bude vám k dispozici plně vybavená kuchyňka.
  • Užijte si u nás také letní dovolenou v srdci Krkonoš třeba v sedle kola. Právě cyklistika láká tisíce lidí do Krkonoš. Můžete vyrazit na překrásné scenérie k Malému Labi, ale Aktivit v Krkonoších je celá řada.
  • Představte si jak si užíváte aktivity v Krkonošských lesích, krásné výhledy, pohodové procházky plné vůně lesa , sbírání hub a pak večer u krbu. Ano to je realita udělejte si rezervaci na vaší klidnou dovolenou v chatě LOM.
  • Sportovní oddíly, soustředění a hromadné akce u nás mají individuální ceny. Proto neváhejte napsat si o rezervaci a nabídku šitou na míru.
dovolena_ se_psem_krkonose

JAK JE U NÁS