Aktivity Krkonoše

V Krkonoších se nudit nebudete

Podívejte si co všechno se dá u nás v Krkonoších dělat. Počínaje turistikou a houbařením a konče vašimi zážitky při odjezdu z Krkonoš.

Nechte se provést po dobře značných lesních cestách které vás budou vést podél údolí, horských hřebenů i vodopádů na které budete vzpomínat. Rychlé sjezdy a skalnaté stezky jsou ideální pro cyklovýlety a i hladké asfaltové úseky vybízejí ke kochání se Krkonoškou krajinou plnou údolí a živé přírody. Vaše děti si užijí zábavu ve vodě a vaši psí miláčci vás budou milovat za dlouhé procházky po mechových cestách.

Zimní aktivity

nejbližší vlek je vzdálený 50m a je dlouhý 600m, skibusem nebo 15 minut pěší chůzí je vzdálen skiareál Horní Mísečky - Medvědín, součást skiareálu ve Špindlerově Mlýně. Východisko k běžeckým tratím je také na H.Mísečkách, nabízejí 25km tratí, které jsou denně upravovány a uměle zasněžovány.

Letní aktivity

výlety na hřeben Krkonoš - Vrbatova bouda (kyvadlová doprava), pramen Labe cca 3km, centrum Špindlerova Mlýna cca 4km – možnost použití lanové dráhy Medvědín, letní bobová dráha Špindlerův Mlýn – Bedřichov, farma HUCUL (huculské koně, jízdárna) – 7km (bus), cyklotrasy pro náročné i méně zdatné jedince.
Plavecké bazény: Špindlerův Mlýn, Jilemnice.
Aquapark: Špindlerův Mlýn
Outdoorové aktivity: Špindlerův Mlýn.